Publiczne Gimnazjum im. Romualda Traugutta w Jastrzębiu  
 
  Rekordy Szkoły 04.12.2016 08:08 (UTC)
   
 

DZIEWCZĘTA



KL. I-III


Bieg na 100 m

Julia Argalska – 14,0 s -2007


Bieg na 300 m

Martyna Wiśniewska – 54,8 s -2007


Bieg na 800 m

Natalia Krajnik – 2:45,0 min -2008


Skok w dal

Paulina Kowalska – 4,35cm -2008


Skok wzwyż

Martyna Wiśniewska – 135 cm -2008


Pchnięcie kulą 3kg

Agnieszka Dąbrowska – 6,63 m-2007


Rzut oszczepem 600 g

Małgorzata Sosnowska – 16,89 m -2008


Sztafeta szwedzka – 2:59,9 min -2008

400m – Anna Gorczyńska

300m – Martyna Wiśniewska

200m – Anna Hebel

100m Julia Argalska

 


Bieg na
100 m

 

Kinga Wojciechowska – 13,3 s -2004


Bieg na 300 m

Monika Przybylska – 0:42,5 s -2006

 

Bieg na 800 m

Zofia Stefańska – 2:37,3 min -2007


Skok w dal

Joanna Argalska – 4,62 m -2004


Skok wzwyż

Ewelina Stefańska – 130 cm -2006


Pchnięcie kulą

Katarzyna Chabowska–9,70m 3kg -2003

Magdalena Stawicka – 7,24 4 kg -2007


Rzut oszczepem

Milena Bogacka – 25,00 m -2005


Sztafeta szwedzka

2:41,00 min -2005

400 m - Żaneta Ostrowska

300 m - Karolina Przeracka

200 m - Kinga Wojciechowska

100 m - Joanna Argalska

 




CHŁOPCY

 


KL. I-III



 

Bieg na 100 m

 

Krzysztof Ochocki – 13,1 s /2007/

 

Bieg na 300 m

Kamil Kaminski – 0:42,4 s 2008


Bieg na 1500 m

Piotr Sendecki – 4:56,0 min 2008


Skok w dal

Mateusz Kowalski–5,12m 2008


Skok wzwyż

Jakub Milewski – 145 cm 2008


Pchnięcie kulą

Andrzej Wulczynski – 11,31 m 2008

 


Rzut oszczepem

 

Rafał Szok – 25,45 m  2008


Sztafeta szwedzka

2:33,7 min 2007

400m – Kamil Kamiński

300m – Mateusz Kowalski

200m – Patryk Przybylski

100m – Krzysztof Ochocki.

 

Bieg na 100 m

Tomasz Argalski – 11,3 s

2007


Bieg na 300 m

Karol Cackowski – 0:39,8 s

2008


Bieg na 1500 m

Krystian Prusakowski

5:18,2 min 2007


Skok w dal

Adrian Komorowski – 5,82m

2008


Skok wzwyż

Marek Mączkowski – 160cm

2007


Pchniecie kulą

Dariusz Grzywaczewski

12,84 m 5 kg 2003


Adrian Targowski

12,32 m  4 kg  2006


Rzut oszczepem 700 g

Marcin Grzywaczewski

43,86 m 2007


Sztafeta szwedzka

2:15,7 min 2008

400m – Karol Cackowski

300m – Krzysztof Bielicki

200m – Adrian Komorowski

100m – Damian Chmielewski

 

 
  Menu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Aktulany czas...
  Reklama
  Nasze linki
Tu przedstawiamy linki stron, które warto odwiedzić.
NASZA-KLASA : http://nasza-klasa.pl/school/6306
PHOTOBLOG : http://www.photoblog.pl/jastrzebieschool



=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=