Publiczne Gimnazjum im. Romualda Traugutta w Jastrzębiu  
 
  Uczniowie 04.12.2016 08:08 (UTC)
   
 

ROK SZKOLNY 2007/2008

 



KLASA Ia - wychowawca mgr Ewa Grabowska

 


1.Brylski Damian Sebastian

2.Brzóska Marcin

3.Brzóska Sara Żaneta

4.Choiński Jakub

5.Ilukowicz Dariusz

6.Jakubowska Ewelina Anna

7.Kozicki Jakub

8.Krotowski Tomasz

9.Kulkowska Adrianna Monika

10.Lichnerowicz Ilona

11.Malinowska Bożena

12.Malinowski Paweł

13.Milewski Marek

14.Sobiesierski Mateusz

15.Stawicka Anna

16.Sternicka Ewa

17.Szumowski Patryk

18.Waszewska Paulina Anna

19.Wojnowski Sebastian

20.Żbikowski Łukasz

 




Klasa Ib - wychowawca mgr Mariola Roczniak

 


1.Balewski Mariusz Jan

2.Czarnecki Bartosz Piotr

3.Grochowska Daria

4. Grochowska Natalia

5.Grzywaczewski Artur

6.Kaczorek Karolina

7.Kopiczynska Małgorzata

8.Kotewicz Mateusz

9.Kułakowski Andrzej Mateusz

10.Krajnik Agata

11.Lembke Patrycja

12.Malinowski Marcin

13.Malinowska Małgorzata

14.Marchlewska Natalia Agata

15.Nowakowski Adam

16.Orzechowski Łukasz

17.Przeździęk Klaudia

18.Sarnowska Oliwia

19.Siedlikowska Dajana

20.Sikorski Łukasz

21.Spychalska Ewa

22. Tarnowska Natalia

23. Warlikowski Jarosław

24.Zarębska Andżelika

 




KLASA Ic - wychowawca mgr Mariola Weiss Kwella

 


1.Drzewiński Bartosz Piotr

2.Kaczorowska Magdalena

3.Kądzielawa Piotr

4. Kalinowski Bartłomiej

5.Klimowska Sylwia

6.Kłosowska Daria

7.Kowalska Paulina

8.Kwas Olaf

9. Krajnik Martyna

10.Lewandowska Elżbieta

11.Metkowski Marek Piotr

12. Michalski Łukasz Grzegorz

13.Mielke Patrycja Katarzyna

14.Moczadło Iwona

15.Olszewska Sylwia Ewa

16.Orzechowska Paulina

17.Pikulska Angelika Magdalena

18.Rogożeński Remigiusz

19.Słupski Marcin

20.Smolińska Natalia

21.Wiśniewska Joanna Elżbieta

22.Zarębski Adrian

23.Żuchniewska Iwona

 




KLASA IIa - wychowawca mgr Bernadetta Siennicka

 


1.Barcikowska Magdalena

2.Brzóska Dariusz

3.Cieszyńska Klaudia

4.Gąsiorowska Katarzyna

5.Grochowska Joanna

6.Grochowska Małgorzata

7.Gutowski Paweł

8.Hebel Anna

9.Kaczmarska Justyna

10.Kaczorowski Mateusz

11.Kopaczewska Anita

12.Kosobucka Klaudia

13.Krajnik Natalia

14.Lorek Bartłomiej

15.Michalski Piotr

16.Ochocki Krzysztof

17.Przeracki Marcin

18.Przybylski Patryk

19.Radkiewicz Atleta

20.Rosińska Kamila

21.Rutkowska Angelika

22.Słupski Damian

23.Szóstakowska Paulina

24.Tyczyński Michał

25.Wiśniewska Martyna

26.Wiśniewski Wojciech

27.Wulczyński Andrzej.

 




KLASA IIb - wychowawca mgr Agnieszka Kwiatkowska

 


1.Beszczyńska Izabela

2.Brzeszkewicz Natalia

3.Buchalska Natalia

4.Daniszewska Beata

5.Dębski Adrian

6.Bombrowska Agnieszka

7.Druminski Krzysztof

8.Jurkiewicz Dawid

9.Kamińska Aneta

10.Kamiński Kamil

11.Kazimierczyk Patryk

12.Kotarski Dawid

13.Kowalewski Marek

14.Kowalski Karol

15.Łęgowska Magdalena

16.Maciejewska Ewelina

17.Okumska Justyna

18.Olender Anna

19.Rakowski Krystian

20.Ratkiewicz Piotr

21.Romanowski Błażej

22.Sosnowska Małgorzata

23.Spychalska Aleksandra

24.Szynacha Mateusz

25.Śmigalska Barbara

26.Tarnowski Łukasz

27.Tusień Eryk

28.Ziółkowski Waldemar

 




KLASA IIc - wychowawca mgr Wiesława Szwed

 


1.Argalska Julia

2.Barcikowski Łukasz

3.Bółkowska Patrycja

4.Ciepcielinski Przemysław

5.Cześnik Anita

6.Gorczyńska Anna

7.Górski Przemysław

8.Górski Tomasz

9.Grzywaczewski Łukasz

10.Hebel Marcin

11.Jaroszewska Paulina

12.Jurkiewicz Michał

13.Kowalski Mateusz

14.Kozicki Dawid

15.Krajnik Agnieszka

16.Malinowski Tomasz

17.Milewski Jakub

18.Nawacki Szymon

19.Piotrowicz Anna

20.Piotrowski Mateusz

21.Ratajczak Sandra

22.Rogożeńska Paulina

23.Sendecki Piotr

24.Szok Rafał

25.Tarnowska Maria

26.Warlikowska Jagoda

27.Wiśniewski Paweł

28.Zdunowski Zbigniew

29.Żuchowski Mateusz

 




KLASA IIIa - wychowawca mgr Ewa Witulska

 


1.Balewska Katarzyna

2.Bloch Marlena

3.Chabowska Aleksandra

4.Chmielewski Damian

5.Daniszewska Karolina

6.Głuszek Jakub

7.Górna Ewelina

8.Gutowska Beata

9.Janik Łukasz

10.Kusiński Daniel

11.Kusiński Sebastian

12.Lembke Dawid

13.Lewandowska Natalia

14.Lweandowski Arkadiusz

15.Plachta Krystian

16.Pniewski Rafał

17.Romanowski Hubert

18.Rynkowska Ilona

19.Sarnowska Natalia

20.Siennicki Bartłomiej

21.Stefańska Ewelina

22.Trędowicz Agata

23.Wojciechowski Radosław

24.Wołojewicz Marta

25.Zielaziński Marcin

 




KLASA IIIb - wychowawca mgr Witold Romanowski

 


1.Brzóska Paweł

2.Bychalska Sylwia

3.Cackowski Karol

4.Jurzyk Aleksandra

5.Jurzyk Sandra

6.Knieć Mikołaj

7.Komorowski Adrian

8.Kotarska Ewa

9.Kowalski Paweł

10.Kułakowska Angelika

11.Lembke Milena

12.Lewandowska Wioletta

13.Mańka Marcin

14.Michalska Joanna

15.Olszewski Marek

16.Przybyłowski Paweł

17.Sarnowski Amadeusz

18.Szóstakowski Paweł

19.Wojnowski Patryk

20.Zalewska Amanda

 




KLASA IIIc - wychowawca mgr Izabela Grześkowiak

 


1.Argalski Tomasz

2.Beszczyńska Karolina

3.Bielicki Krzysztof

4.Brzozowski Szymon

5.Cieszyńska Milena

6.Dombrowski Dariusz

7.Jagielska Michalina

8.Jagielski Damian

9.Jakubowska Agata

10.Jankowska Anna

11.Mączkowski Łukasz

12.Olszta Julianna

13.Ostrowska Paulina

14.Piórkowska Justyna

15.Piórkowski Michał

16.Ramowska Patrycja

17.Ratkiewicz Paweł

18.Rynecki Damian

19.Spychalski Wiktor

20.Szymański Szymon

21.Zaborny Maciej

22.Zglińska Beata

23.Zglińska Marta

 
  Menu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Aktulany czas...
  Reklama
  Nasze linki
Tu przedstawiamy linki stron, które warto odwiedzić.
NASZA-KLASA : http://nasza-klasa.pl/school/6306
PHOTOBLOG : http://www.photoblog.pl/jastrzebieschool



=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=