ROK SZKOLNY 2007/2008
KLASA Ia - wychowawca mgr Ewa Grabowska
1.Brylski Damian Sebastian
2.Brzóska Marcin
3.Brzóska Sara Żaneta
4.Choiński Jakub
5.Ilukowicz Dariusz
6.Jakubowska Ewelina Anna
7.Kozicki Jakub
8.Krotowski Tomasz
9.Kulkowska Adrianna Monika
10.Lichnerowicz Ilona
11.Malinowska Bożena
12.Malinowski Paweł
13.Milewski Marek
14.Sobiesierski Mateusz
15.Stawicka Anna
16.Sternicka Ewa
17.Szumowski Patryk
18.Waszewska Paulina Anna
19.Wojnowski Sebastian
20.Żbikowski Łukasz
Klasa Ib - wychowawca mgr Mariola Roczniak
1.Balewski Mariusz Jan
2.Czarnecki Bartosz Piotr
3.Grochowska Daria
4. Grochowska Natalia
5.Grzywaczewski Artur
6.Kaczorek Karolina
7.Kopiczynska Małgorzata
8.Kotewicz Mateusz
9.Kułakowski Andrzej Mateusz
10.Krajnik Agata
11.Lembke Patrycja
12.Malinowski Marcin
13.Malinowska Małgorzata
14.Marchlewska Natalia Agata
15.Nowakowski Adam
16.Orzechowski Łukasz
17.Przeździęk Klaudia
18.Sarnowska Oliwia
19.Siedlikowska Dajana
20.Sikorski Łukasz
21.Spychalska Ewa
22. Tarnowska Natalia
23. Warlikowski Jarosław
24.Zarębska Andżelika
KLASA Ic - wychowawca mgr Mariola Weiss Kwella
1.Drzewiński Bartosz Piotr
2.Kaczorowska Magdalena
3.Kądzielawa Piotr
4. Kalinowski Bartłomiej
5.Klimowska Sylwia
6.Kłosowska Daria
7.Kowalska Paulina
8.Kwas Olaf
9. Krajnik Martyna
10.Lewandowska Elżbieta
11.Metkowski Marek Piotr
12. Michalski Łukasz Grzegorz
13.Mielke Patrycja Katarzyna
14.Moczadło Iwona
15.Olszewska Sylwia Ewa
16.Orzechowska Paulina
17.Pikulska Angelika Magdalena
18.Rogożeński Remigiusz
19.Słupski Marcin
20.Smolińska Natalia
21.Wiśniewska Joanna Elżbieta
22.Zarębski Adrian
23.Żuchniewska Iwona
KLASA IIa - wychowawca mgr Bernadetta Siennicka
1.Barcikowska Magdalena
2.Brzóska Dariusz
3.Cieszyńska Klaudia
4.Gąsiorowska Katarzyna
5.Grochowska Joanna
6.Grochowska Małgorzata
7.Gutowski Paweł
8.Hebel Anna
9.Kaczmarska Justyna
10.Kaczorowski Mateusz
11.Kopaczewska Anita
12.Kosobucka Klaudia
13.Krajnik Natalia
14.Lorek Bartłomiej
15.Michalski Piotr
16.Ochocki Krzysztof
17.Przeracki Marcin
18.Przybylski Patryk
19.Radkiewicz Atleta
20.Rosińska Kamila
21.Rutkowska Angelika
22.Słupski Damian
23.Szóstakowska Paulina
24.Tyczyński Michał
25.Wiśniewska Martyna
26.Wiśniewski Wojciech
27.Wulczyński Andrzej.
KLASA IIb - wychowawca mgr Agnieszka Kwiatkowska
1.Beszczyńska Izabela
2.Brzeszkewicz Natalia
3.Buchalska Natalia
4.Daniszewska Beata
5.Dębski Adrian
6.Bombrowska Agnieszka
7.Druminski Krzysztof
8.Jurkiewicz Dawid
9.Kamińska Aneta
10.Kamiński Kamil
11.Kazimierczyk Patryk
12.Kotarski Dawid
13.Kowalewski Marek
14.Kowalski Karol
15.Łęgowska Magdalena
16.Maciejewska Ewelina
17.Okumska Justyna
18.Olender Anna
19.Rakowski Krystian
20.Ratkiewicz Piotr
21.Romanowski Błażej
22.Sosnowska Małgorzata
23.Spychalska Aleksandra
24.Szynacha Mateusz
25.Śmigalska Barbara
26.Tarnowski Łukasz
27.Tusień Eryk
28.Ziółkowski Waldemar
KLASA IIc - wychowawca mgr Wiesława Szwed
1.Argalska Julia
2.Barcikowski Łukasz
3.Bółkowska Patrycja
4.Ciepcielinski Przemysław
5.Cześnik Anita
6.Gorczyńska Anna
7.Górski Przemysław
8.Górski Tomasz
9.Grzywaczewski Łukasz
10.Hebel Marcin
11.Jaroszewska Paulina
12.Jurkiewicz Michał
13.Kowalski Mateusz
14.Kozicki Dawid
15.Krajnik Agnieszka
16.Malinowski Tomasz
17.Milewski Jakub
18.Nawacki Szymon
19.Piotrowicz Anna
20.Piotrowski Mateusz
21.Ratajczak Sandra
22.Rogożeńska Paulina
23.Sendecki Piotr
24.Szok Rafał
25.Tarnowska Maria
26.Warlikowska Jagoda
27.Wiśniewski Paweł
28.Zdunowski Zbigniew
29.Żuchowski Mateusz
KLASA IIIa - wychowawca mgr Ewa Witulska
1.Balewska Katarzyna
2.Bloch Marlena
3.Chabowska Aleksandra
4.Chmielewski Damian
5.Daniszewska Karolina
6.Głuszek Jakub
7.Górna Ewelina
8.Gutowska Beata
9.Janik Łukasz
10.Kusiński Daniel
11.Kusiński Sebastian
12.Lembke Dawid
13.Lewandowska Natalia
14.Lweandowski Arkadiusz
15.Plachta Krystian
16.Pniewski Rafał
17.Romanowski Hubert
18.Rynkowska Ilona
19.Sarnowska Natalia
20.Siennicki Bartłomiej
21.Stefańska Ewelina
22.Trędowicz Agata
23.Wojciechowski Radosław
24.Wołojewicz Marta
25.Zielaziński Marcin
KLASA IIIb - wychowawca mgr Witold Romanowski
1.Brzóska Paweł
2.Bychalska Sylwia
3.Cackowski Karol
4.Jurzyk Aleksandra
5.Jurzyk Sandra
6.Knieć Mikołaj
7.Komorowski Adrian
8.Kotarska Ewa
9.Kowalski Paweł
10.Kułakowska Angelika
11.Lembke Milena
12.Lewandowska Wioletta
13.Mańka Marcin
14.Michalska Joanna
15.Olszewski Marek
16.Przybyłowski Paweł
17.Sarnowski Amadeusz
18.Szóstakowski Paweł
19.Wojnowski Patryk
20.Zalewska Amanda
KLASA IIIc - wychowawca mgr Izabela Grześkowiak
1.Argalski Tomasz
2.Beszczyńska Karolina
3.Bielicki Krzysztof
4.Brzozowski Szymon
5.Cieszyńska Milena
6.Dombrowski Dariusz
7.Jagielska Michalina
8.Jagielski Damian
9.Jakubowska Agata
10.Jankowska Anna
11.Mączkowski Łukasz
12.Olszta Julianna
13.Ostrowska Paulina
14.Piórkowska Justyna
15.Piórkowski Michał
16.Ramowska Patrycja
17.Ratkiewicz Paweł
18.Rynecki Damian
19.Spychalski Wiktor
20.Szymański Szymon
21.Zaborny Maciej
22.Zglińska Beata
23.Zglińska Marta