Publiczne Gimnazjum im. Romualda Traugutta w Jastrzębiu  
 
  Najwybitniejsi Sportsmeni 04.12.2016 08:07 (UTC)
   
 

Argalski Bartosz

2003r Wicemistrz powiatu w skoku wzwyż z wynikiem – 150 cm


Argalski Tomasz

2004r Mistrz powiatu na 100 mz wynikiem – 12,5 s

2005r Brązowy medalista powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 100 m

2006r Mistrz powiatu w biegu na 100 m z czasem – 11,9s

2006r Złoty medalista powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 200 m

2007r Złoty medalista w biegu na 100 m z czasem – 11,3s

2007r Srebrny medalista powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 200 m

2007 r Mistrz województwa w sztafecie szwedzkiej – bieg na 200 m


Zieliński Łukasz

2005r Brązowy medalista powiatu w sztafecie szwedzkiej–bieg na 300 m

2006r Mistrz powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 400 m


Targowski Adrian

2005r Brązowy medalista powiatu w pchnięciu kulą z wynikiem–9,86 m

2006r Brązowy medalista powiatu w pchnięciu kulą z wynikiem–12,32


Lewandowski Paweł

2007r Brązowy medalista powiatu w biegu na 100 m z wynikiem – 12,2 s


Sułkowski Dawid

2005r Wicemistrz powiatu w skoku w dal z wynikiem – 5,55 m

Cackowski Karol

2007r Wicemistrz powiatu w biegu na 300 m z wynikiem – 0:40,6 s

Mączkowski Marek

2007r Wicemistrz powiatu w skoku wzwyż z wynikiem – 160 cm

Kowalski Mateusz

2007r Mistrz powiatu w skoku wzwyż z wynikiem – 140 cm


Jurkiewicz Michał

2007r Mistrz powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem – 22,00 m


Jaworski Marcin

2003r Mistrz powiatu w biegu na 100 m z wynikiem – 12,2 s

2003r Wicemistrz powiatu w skoku w dal z wynikiem - 5,65 m

2003r IV miejsce w województwie, w biegu na 100 m z wynikiem - 12,1


Tarnowski Łukasz

2007r Brązowy medalista w pchnięciu kulą / 4 kg / z wynikiem – 10,50 m


Dębski Adrian

2007r Wicemistrz powiatu w skoku wzwyż z wynikiem – 140 cm

Jakub Milewski


2007r Wicemistrz powiatu w skoku w dal z wynikiem – 4,71 m



Wicemistrzowie powiatu

W sztafetowych biegach przełajowych na dystansie 1000 m


1.Dariusz Dombrowski

2.Krzysztof Bielicki

3.Piotr Sendecki

4.Karol Cackowski

5.Adrian Komorowski

6.Dariusz Ilukiewicz

7.Kamil Kamiński

8.Marcin Przeradzki

9.Damian Chmielewski

10.Szymon Brzozowski

11.Marcin Brzóska

 
  Menu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Aktulany czas...
  Reklama
  Nasze linki
Tu przedstawiamy linki stron, które warto odwiedzić.
NASZA-KLASA : http://nasza-klasa.pl/school/6306
PHOTOBLOG : http://www.photoblog.pl/jastrzebieschool



=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=