Argalski Bartosz
2003r Wicemistrz powiatu w skoku wzwyż z wynikiem – 150 cm
Argalski Tomasz
2004r Mistrz powiatu na 100 mz wynikiem – 12,5 s
2005r Brązowy medalista powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 100 m
2006r Mistrz powiatu w biegu na 100 m z czasem – 11,9s
2006r Złoty medalista powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 200 m
2007r Złoty medalista w biegu na 100 m z czasem – 11,3s
2007r Srebrny medalista powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 200 m
2007 r Mistrz województwa w sztafecie szwedzkiej – bieg na 200 m
Zieliński Łukasz
2005r Brązowy medalista powiatu w sztafecie szwedzkiej–bieg na 300 m
2006r Mistrz powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 400 m
Targowski Adrian
2005r Brązowy medalista powiatu w pchnięciu kulą z wynikiem–9,86 m
2006r Brązowy medalista powiatu w pchnięciu kulą z wynikiem–12,32
Lewandowski Paweł
2007r Brązowy medalista powiatu w biegu na 100 m z wynikiem – 12,2 s
Sułkowski Dawid
2005r Wicemistrz powiatu w skoku w dal z wynikiem – 5,55 m
Cackowski Karol
2007r Wicemistrz powiatu w biegu na 300 m z wynikiem – 0:40,6 s
Mączkowski Marek
2007r Wicemistrz powiatu w skoku wzwyż z wynikiem – 160 cm
Kowalski Mateusz
2007r Mistrz powiatu w skoku wzwyż z wynikiem – 140 cm
Jurkiewicz Michał
2007r Mistrz powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem – 22,00 m
Jaworski Marcin
2003r Mistrz powiatu w biegu na 100 m z wynikiem – 12,2 s
2003r Wicemistrz powiatu w skoku w dal z wynikiem - 5,65 m
2003r IV miejsce w województwie, w biegu na 100 m z wynikiem - 12,1
Tarnowski Łukasz
2007r Brązowy medalista w pchnięciu kulą / 4 kg / z wynikiem – 10,50 m
Dębski Adrian
2007r Wicemistrz powiatu w skoku wzwyż z wynikiem – 140 cm
Jakub Milewski
2007r Wicemistrz powiatu w skoku w dal z wynikiem – 4,71 m
Wicemistrzowie powiatu
W sztafetowych biegach przełajowych na dystansie 1000 m
1.Dariusz Dombrowski
2.Krzysztof Bielicki
3.Piotr Sendecki
4.Karol Cackowski
5.Adrian Komorowski
6.Dariusz Ilukiewicz
7.Kamil Kamiński
8.Marcin Przeradzki
9.Damian Chmielewski
10.Szymon Brzozowski
11.Marcin Brzóska