Argalska Joanna
2003r Wicemistrzyni powiatu w skoku wzwyż z wynikiem - 130cm
2003r Wicemistrzyni powiatu w skoku w dal z wynikiem – 4,45m
2004r Brązowa medalistka powiatu w skoku w dal z wynikiem - 4,09m
2005 r Mistrzyni powiatu w skoku w dal z wynikiem – 4,62 m
2005r Mistrzyni powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 100 m
Bogacka Milena
2002r Mistrzyni powiatu w tenisie stołowym - gra deblowa.
2003r Brązowa medalistka powiatu w tenisie stołowym - gra singlowa.
2003r Brązowa medalistka powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem – 17,10 m
2004r Mistrzyni powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem – 20,90 m
2005r Mistrzyni powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem – 25.00 m
Chabowska Katarzyna
2003r Mistrzyni powiatu w pchnięciu kulą z wynikiem – 9,90 m
2003r VIII miejsce w województwie w pchnięciu kulą z wynikiem – 9,42 m
Wojciechowska Kinga
2003r Mistrzyni powiatu w biegu na 100 m z wynikiem - 13,8 s
2003r Mistrzyni powiatu w skoku w dal z wynikiem - 4,52 m
2003r IX miejsce w województwie w biegu na 100 m
2004r Mistrzyni powiatu w biegu na 100 m z wynikiem - 14,2 s
2004r Na zawodach wojewódzkich ustanowiła rekord szkoły w biegu na 100 m - 13,3 s
2005r Mistrzyni powiatu w biegu na 100 m z wynikiem – 13,4 s
2005r Mistrzyni powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 200 m
Przeracka Karolina
2003r Brązowa medalistka w biegu na 100 m z wynikiem - 14,8s
2004r Srebrna medalistka powiatu w skoku wzwyż z wynikiem - 130 cm
Monika Przybylska
2004r Mistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych
2005rMistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych
2005r Wicemistrzyni powiatu w biegu przełajowym na dystansie 1500 m
2006r Srebrna medalistka biegu PCK na dystansie 600 m
2006r Wicemistrzyni powiatu w biegu na 300 m z wynikiem – 0:42,5 s
2006r Złota medalistka powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 400 m
2006 r Wicemistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych
2007r Złota medalistka powiatu w biegu na 300 m z wynikiem – 0:46,7 s
2007r Brązowa medalistka powiatu w sztafecie szwedzkiej - bieg na 400 m
2007r Brązowa medalistka województwa w
biegu na 300 m
Zofia Stefańska
2004r Mistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2005r Mistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2006r Brązowa medalistka powiatu w biegu na 800 m z wynikiem
- 2:42,0 min
2006r Złota medalistka powiatu w biegu przełajowym na 1500 m
2006r Wicemistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2007r Srebrna medalistka powiatu w biegu na 800 m z czasem – 2:37,3 min
Sobiesierska Magdalena
2005r Mistrzyni powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 300 m
2005r Brązowa medalistka powiatu w biegu na 300 m z wynikiem – 48,9 s
2006r Mistrzyni powiatu w sztafecie szwedzkiej – bieg na 300
Ewelina Brzóska
2004r Mistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2005r Mistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2006r Wicemistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2006r Brązowa medalistka powiatu w biegu przełajowym na dystansie 1500 m
2007r Złota medalistka powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem - 22,12 m
Judyta Bogacka i Anna Hebel
2006r Wicemistrzynie powiatu w drużynowym tenisie stołowym.
Stawicka Magdalena
2007r Brązowa medalistka powiatu w pchnięciu kulą 4 kg
wynikiem 7,24 m
Kułakowska Angelika
2000r Wicemistrzyni powiatu w rzucie oszczepem z wynikiem – 14,09 m
Krajnik Natalia
2006r Wicemistrzyni powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.
2006r Mistrzyni powiatu w biegu na 800 m z czasem – 2:48,3 min 2007 r Brązowa medalistka powiatu w biegu przełajowym na dystansie 1000 m
Mistrzynie powiatu
W sztafetowych biegach przełajowych
Na dystansie 800 m
1.Krajnik Martyna
2.Piotrowicz Anna
3.Malinowska Małgorzata
4.Klimowska Sylwia
5.Grochowska Daria
6.Hebel Anna
7.Gorczyńska Anna
8.Jankowska Anna
9.Jakubowska Agata
10.Olszta Julia
11.Żbikowska Karolina